Lid worden

magazine
Colleen Geske schrijft over Nederlanders…

27 februari 2014

Vorig jaar maart berichtten we over de website Stuff Dutch People Like, waar allerlei typisch Nederlandse onderwerpen aan bod komen. De website wordt beheerd door de Canadese Colleen Geske die in Amsterdam woont. Op humoristische wijze beschrijft de website typisch Nederlandse gebruiken, tradities en (eet)gewoonten, gezien vanuit de ogen van een westerse buitenlander. Geske begon het weblog in 2010 ter vermaak van andere expats maar de site werd vooral populair onder Nederlanders.

Gezien het succes van de website, heeft Colleen Geske ervoor gekozen om haar verhalen ook in boekvorm vast te leggen. Eind november 2013 is de eerste druk van het boek "Stuff Dutch People Like" uitgekomen en de populariteit voor het boek is duidelijk merkbaar (zowel bij Amazon als Bol.com is het boek momenteel uitverkocht en pas weer in april 2014 te bestellen).

Amazon schrijft:
"A celebration of the Lowlands and its peculiar inhabitants, Stuff Dutch People Like is a study of all things orange. It investigates and highlights the idiosyncrasies of the Dutch- their culture and their uncanny ability to talk on a mobile phone while carrying 2.5 children, 6 bags of groceries and a mattress balanced on a gear-less bicycle. Stuff Dutch People Like exemplifies, questions, celebrates and pokes fun at a nation of orange-loving, guttural-sounding, element-battling, culturally-bemused folk. All in the name of fun."

Wij hebben ondertussen onze handen weten te leggen op een exemplaar en in het boek wordt (net als op de website) aandacht besteed aan de lange mensen in Nederland èn onze vereniging Klub Lange Mensen!
Enige gepaste trots is ons dan ook niet vreemd...