Lid worden

werkgroep
Enquête sociale activiteiten

05 september 2020

De huidige Corona-crisis vraagt van iedereen veel geduld en creativiteit.

Ook wij, als Klub Lange Mensen, kunnen onze activiteiten niet door laten gaan en dat heeft gezorgd voor tijd om na te denken. Zijn de activiteiten namelijk nog wel naar wens? Volstaan wij wel in de behoefte van onze leden? Al deze vragen steken de kop op en de enige manier om daar achter te komen is naar jullie mening te vragen.

Daarom hebben wij een enquête gemaakt om te bekijken of jullie tevreden zijn met het huidige aanbod en wat jullie wensen zijn met betrekking tot toekomstige activiteiten. Door jullie input hopen we verbeteringen aan te brengen bij het huidige aanbod en nog beter aan te sluiten op jullie behoeftes.

De enquête duurt hoogstens 10 minuten en je antwoorden zijn volledig anoniem. Als je vragen hebt over de enqiête, kun je ons een e-mail sturen op info@klublangemensen.nl

Klik op: deze link om naar de enquête te gaan.

Wij stellen jullie inbreng zeer op prijs en we willen jullie alvast bedanken voor de moeite.

Met vriendelijke groet.

Tessa Weeda

Namens het bestuur van de Klub Lange Mensen.