Lid worden

Interessante (on)bekende lange Nederlanders: reservekeeper van FC Utrecht Jeroen Verhoeven

15 september 2013

In de Volkskrant van vrijdag 13 september 2013 stond een artikel over Jeroen Verhoeven (33), de reservekeeper van de voetbalclub FC Utrecht. Het artikel handelt voornamelijk over zijn postuur en de reacties die hij krijgt in de voetbalstadions. Hij is 1.97 m en weegt 103 kg.

Als hij een aanloop neemt om de bal uit te trappen wordt er bijna altijd “pizza” geroepen naar het Pizzalied van André van Duin. Als bijnamen heeft hij: de Beer van Bussum, de Ham van Volendam, de Barkeeper en de Pizzaman.

Hij is opgegroeid in ’t Gooi in Bussum en heeft gespeeld bij Ajax, RKC, Volendam en Ajax.
Hoewel hij op de voetbalvelden kennelijk een opmerkelijke persoon is zou hij op de bijeenkomsten van onze vereniging niet opvallen; hij behoort tot de kleinsten onder onze leden.

Zie verder zijn website http://www.jeroenverhoeven.com/