Lid worden

Oproep van het KLM modeteam: geef jouw winkelervaringen door!

06 april 2013

Heb je regelmatig problemen om de juiste passende kleding te vinden en is het je uiteindelijk gelukt? Dan is het XLL mode-team van de Klub Lange Mensen erg benieuwd naar jouw ervaringen! Het mode-team heeft zich als doel gesteld om in 2013 de winkelgids voor lange mensen uit te breiden. Naar onze mening zijn er veel winkels in Nederland waar kleding in grote/lengte maten verkocht wordt, alleen is het nog steeds lastig om deze te vinden. Wij willen de kennis die er bij onze leden is op dit gebied verzamelen en beschikbaar te stellen via de winkelgids op deze website. Wij hebben daarom jouw medewerking nodig om (winkel)ervaringen met ons te delen. 

Graag ontvangen wij antwoord op de onderstaande vragen. Alle informatie wordt vertrouwelijk behandeld en de namen van de KLM leden worden niet vermeld, iedereen blijft anoniem. 

1. Winkel, adres en plaats (website)
2. Kleding voor man, vrouw of kind (leeftijdsklasse)
3. Kledingstijl (casual, klassiek, modern, sportief)
4. Prijsklasse; voordelig, gemiddeld of duur
5. Jouw lengte en wat is jouw ervaring met deze winkel?

We zijn blij met zoveel mogelijk reacties en gegevens (deze mogen ook gaan over onderkleding, sportkleding, schoenen, sokken etc.)

Stuur jouw reactie naar mode@klublangemensen.nl of per post naar:

Klub Lange Mensen
Antwoordnummer 482
1420 VC Uithoorn