Lid worden

Steun onze adverteerders! Zij steunen ons!!

01 december 2020

Sinds de uitbraak van de Covid -19 pandemie hebben veel winkeliers moeite om het hoofd boven water te houden. We zijn onze adverteerders zeer erkentelijk voor de steun die we in de afgelopen jaren van hen hebben gekregen en de bereidheid die zij onze leden hebben getoond om onze leden korting te geven bij aankopen in hun winkel(s) of webshop.

Wij willen dit in 2021 voortzetten door de adverteerders, die onze leden korting willen geven, aan te bieden gratis te adverteren in de XLLL, op de website en met banners in de nieuwsbrieven. We doen dit, om het voor de adverteerders én onze leden interessanter te maken in deze lastige periode. We hopen dat het meer bedrijven zal aantrekken en meer bezoekers naar onze website, zodat ook zij de leden willen sponsoren door het geven van korting.