Lid worden

Stuff Dutch People Like over Klub Lange Mensen

30 maart 2013

Het was het webteam al een tijdje geleden opgevallen dat een aantal van onze website bezoekers afkomstig  is van een blog genaamd 'Stuff Dutch People Like'. Waarom veel bezoekers van het blog doorklikken naar onze homepage werd duidelijk na het lezen van het artikel 'Being Tall'. Blogbericht nummer 41 spreekt namelijk lovend over de Klub Lange Mensen. 

Op het Engelstalige blog wordt gesproken over de reden waarom de Nederlanders zo lang zijn. Hoe zijn we uitgegroeid tot het langste volk ter wereld, terwijl we niet altijd zo lang zijn geweest? Daarnaast wordt er een onderzoek aangehaald dat een verband legt tussen lichaamslengte en succes, maar er wordt ook op ironische wijze besproken hoe we vaak letterlijk tegen dingen aanlopen. 

Het artikel sluit af met een alinea over de Klub Lange Mensen, waarin wordt uitgelegd dat onze vereniging opkomt voor de gelijkheid van de lange mens en informatie geeft over groeiremming aangezien ouderd zich zorgen maken over hun lange kinderen. Maar, we hebben ook leuk nieuws te melden: "It ain’t all bad news though, KLM’s website highlights a recent study on height and happiness; apparently all those smacks on the forehead have beaten the blues right out of them! So drink your milk children, and you too can be over 2 meters and blissfully happy!"

Lees hier het artikel 'Being Tall'.