Lid worden

XLLL 2 van 2014 ligt alweer in de bus

14 juni 2014

Het tweede club magazine van 2014 lag vorige week bij onze leden weer in de bus. Een iets afgeslanktere vorm, we moeten ook op de kleintjes letten, maar desalniettemin weer boordevol interessante informatie voor de lange mens.

Zo lees je over Nick die geen 2.08m wil worden en een vooruitblik op het Lange Kinderen Weekend 2014 dat in oktober gaat plaatsvinden. Verder een herdruk van de artikelen die eerder in de Libelle en de Linda zijn gepubliceerd over lange vrouwen en hoe zij met lang-zijn omgaan. Onder andere drie vrouwen van circa 1.95m delen hun ervaringen. 

Voor de mannen is er een test van de Ford S-Max en de Toyota Verso. Zijn deze ruimtewagens wel geschikt voor onze leden? Verder een woord van de voorzitter en de activiteitenkalender voor de rest van het jaar.

Leden van de Klub Lange Mensen kunnen de XLLL 2 van 2014 ook online lezen en downloaden via het besloten deel van onze website (eerst inloggen!). Hier zijn ook alle autotest van de afgelopen jaren terug te vinden.